Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Статті

Як вибрати смачний весільний торт?

Стаття розповідає про те, на що слід звернути увагу при виборі торта на весілля

Гарний торт - одне з найважливіших прикрас весільного дійства і одна з його головних складових. І тому замовлення весільного торта дуже відповідальне завдання. Він не тільки головний десерт на святі, але й чудове доповнення до весільної атмосфери. Він - та сама деталь, яка може, як врятувати невдалу вечерю, так і зіпсувати все враження від шикарного банкету.

Однак зовнішня краса торта - ще не все, на смак він повинен бути так само гарний, як і на вигляд. Саме тому весільний торт на замовлення варто вибирати дуже ретельно, звернувши увагу на деякі важливі моменти.

Як вибрати хороші весільні торти?

Навіть якщо ласощі виглядають ідеально на зображенні або в пекарні, а продавці в один голос запевняють, що це найсмачніше, що ви їли в житті, попросіть про дегустацію. Спробуйте всі варіанти, які вам запропонують, і постарайтеся знайти ідеальний баланс між зовнішнім виглядом солодощів та її смаком. Якщо у торта картонний смак, то, як би ідеально він не виглядав, гості на святі навряд чи будуть раді.

Якщо ви замовляєте дизайнерський весільний торт або торт за власним ескізом, заздалегідь узгодьте і продегустують всі варіанти поєднань коржів і начинки, щоб результат не виявився для вас сюрпризом в день свята. І тільки вказавши потрібне, узгодьте його з вашим ескізом, якщо в пекарні зможуть зробити торт з обраних смаків.

Зрозуміло, дизайнерський весільний торт повинен враховувати всі побажання молодої пари не тільки на смак, але і по зовнішній красі. Не залишайте все на розсуд пекаря - ваші погляди на ідеальне ласощі можуть сильно відрізнятися. А вибираючи торт по картинці, стежте, щоб в оригіналі він не сильно відрізнявся від неї.

Як знайти хорошу пекарню або продавця?

Намагайтеся розглянути кілька варіантів магазинів, компаній і пекарень. Так ви не тільки краще будете орієнтуватися в цінах на весільні торти, але й розширите список десертів, з яких будете вибирати надалі.

Гучне ім'я - ще не гарантія якості. Не лінуйтеся подивитися відгуки в інтернеті, вони багато в чому допоможуть заощадити нерви і гроші, якщо пекарня або продавець виявляться недобросовісними. До того ж, саме відгуки інших молодих пар можуть допомогти вибрати ласощі, якщо ви ще не до кінця впевнені, що саме хочете.

Ну і звичайно, якщо у вашому оточенні є молодята, поцікавтеся у них, який весільний торт вони запропонували гостям на своєму весіллі і до кого зверталися. Чужий досвід допоможе залишити більше часу для підготовки інших деталей весілля.

Весілля - не тільки самий хвилюючий, але і найсолодше час для молодої пари, найголовніше, знайти торт, який по солодощі і красі не буде йому поступатися.

‹‹ повернутися