Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Статті

Торт на весілля

Про те, що потрібно врахувати, замовляючи весільний торт.

Одна з ключових традицій, характерних для будь-якого весілля - це процедура розрізання торта. Щоб цей елемент весілля не був нічим зіпсований і торт на весілля вас порадував, потрібно врахувати ряд нескладних рекомендацій.

Перед вибором компанії, яка займеться організацією даного шедевра, має сенс зібрати всі відомості про неї. Аж надто багато зараз компаній-одноденок, які виготовлять весільний торт на замовлення надзвичайно низької якості. А ось професійні кондитери здатні втілити в реальність найскладніші запити клієнтів.

Звертаючись в кондитерську компанію, розумно буде врахувати такі моменти:

  • наскільки сильно залежить вартість кондитерського виробу від запитів по декору,
  • з яким наповнювачем буде торт,
  • чи є можливість дегустації і т.п.

Важливий аспект - вага торта. Тут, без сумніву, все визначається числом людей, присутніх на весіллі. Якщо їх там не дуже багато, то і замовлення весільного торта надмірно великого розміру не має сенсу, його просто не встигнуть з'їсти. Наприклад масу весільного торта можна розрахувати наступним чином - 150 грамів на кожного з гостей плюс 500 грам верхівки.

Важливу роль відіграє наповнення весільного торта. Торт обов'язково повинен різатися без проблем, бути дуже легким і ніжним. Більшості подобається основа на бісквітах, для наповнення якої використовуються різні інгредієнти (фрукти, мигдаль, горішки і т.п.). Якщо ви хочете спробувати якийсь оригінальний варіант, то замовте коржі різних складів. Прошарок також визначається смаками учасників весілля і може бути будь-яким.

Без сумніву, ключовим моментом, пов'язаним з вибором торта на весілля, є його візуальне оформлення. Саме з його допомогою можна максимально індивідуалізувати торт. Прикрасити його можна за допомогою живих квітів, марципанів і багатьма іншими варіантами. Зверніть увагу - якщо ви використовуєте живі квіти, то ні в якому разі не прикрашайте ними торт заздалегідь, оскільки він почне танути. Прикрасити весільний торт квітами найкраще лише незадовго до винесення.

Особливе питання - доставка торта на весілля. Намагайтеся вибирати таку фірму, яка надасть послуги з доставки. Швидше за все в весільний день і у нареченого з нареченою, і у родичів буде безліч інших відволікаючих чинників. У свою чергу, у кондитерських компаній є і особливі автомобілі, і контейнери, перевезення торта в яких буде максимально безпечним для вироба.

Словом, якщо ви все зробите правильно, то замовлений торт на весілля порадує всіх учасників цієї знаменної заходи!

‹‹ повернутися