Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Новини

Організіція весілля: як організувати ідеальне весілля

05.07.2017

Весілля - це перший цеглина у фундаменті міцної і щасливої родини. Весільне торжество - грандіозна подія, яке буде згадуватися багато років по тому, тому і організувати його потрібно, як кажуть, за вищим розрядом. Як це зробити ви дізнаєтеся з нашої статті.

Організація весілля - довіртеся професіоналам!

Весілля - це перший цеглина у фундаменті міцної і щасливої родини. Весільне торжество - грандіозна подія, яке буде згадуватися багато років по тому, тому і організувати його потрібно, як кажуть, за вищим розрядом. Як це зробити ви дізнаєтеся з нашої статті.

Перша порада - починати підготовку заздалегідь. Не думайте, що якщо у вас попереду ще «довгих» півроку, то можна не поспішати. Все якраз навпаки. Півроку - це самий «правильний» термін в який все можна встигнути і ретельно підготувати.

Важливим етапом підготовки є складання докладного плану за все, що потрібно зробити. На цьому етапі потрібно добре подумати, хто які можливості має, і хто з друзів, родичів може вам допомогти в реалізації вашого плану. Потім потрібно ретельно слідувати плану і встановленими термінами на виконання кожного з пунктів. Додатково біля кожного пункту потрібно вказати і допустимий бюджет. Це допоможе вам не вийти за рамки кошторису. Часто здається, що якщо якийсь з пунктів буде трохи дорожче, то нічого страшного. Але, в підсумку може виявитися, що грошей не вистачає на здійснення того, що знаходиться в кінці списку.

Вибір дати весілля спочатку здається найлегшим питанням. Однак і тут бувають складності. Головне, пам'ятати, що ви любите один одного і намагатися зрозуміти іншу, йти на поступки. Потім виберіть банкетний зал і складіть список тих, кого б ви хотіли бачити. Зрозуміло, що з часом список гостей буде коригуватися. При складанні списку враховуйте свої фінансові можливості.

Вибір весільного меню - ваш наступний крок. Робити це найкраще разом з шеф-кухарем того ресторану, де ви збираєтеся відзначати. Він допоможе вам підібрати страви приймаючи до уваги кількість гостей.

Кульмінація урочистого банкету - весільний торт. Він символізує солодке початок сімейного життя. Над зовнішнім виглядом торта потрібно добре подумати, проконсультуватися з кондитерами, які будуть втілювати вашу задумку. Спільна робота допоможе створити найсмачніший торт.

І останнє, про що ми хочемо поговорити - наряд молодят. Наряд потрібно вибирати таким чином, щоб костюм нареченого гармоніював з сукнею нареченої. Важливо також пам'ятати не тільки про красу, а й про зручність.

‹‹ повернутися