Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Новини

Правила вибору весільного торта

15.07.2017

Складно уявити ідеальне весілля без весільного торту. Весільний торт – це символ радісного та щасливого подружнього життя. Одна із популярних помилок – легковажне ставлення до вибору торта.

Торт – це не просто щось солодке. Це – цілісна композиція, що включає смакові якості торту та його зовнішній вигляд. Тому вибираючи торт потрібно дотримуватись кількох нескладних правил, складених професіоналами кондитерського мистецтва.

Якщо не хочете гаяти час, то можете замовити весільний торт у нас на сайті dim-mart.com.ua за найвигіднішими цінами просто зараз!

Весільні торти - правила вибору

Правило 1. Вибір кондитерської. Доручайте свій весільний торт лише професіоналам. Весільний торт має свої особливості та специфіку, тому не варто очікувати, що ви зможете впоратись з ним вдома. Професійні кондитерами добре обізнані з усіма тонкощами та складнощами, які можуть виникнути. Щоб переконатись в майстерності обраного вами коровайного дому почитайте відгуки на сайті та в соціальних мережах, запитайте поради у тих, хто там недавно робив замовлення. Якщо з якихось причин ви вирішили замовити весільний торт не в кондитерській майстерні, а у приватної особи, незайвим буде перевірити наявність дозволів на виконання такої роботи або ж санітарної книжки. Найкраще обрати того, у кого вже замовляли раніше ви або ваші близькі.

Правило 2. Замовлення весільного торта. Замовляючи торт зробіть поправку на кількість гостей. Це надзвичайно важливо, адже якщо ви замовите покладаючись на свою інтуїцію, то ризикуєте залишити частину гостей без весільного торту! В той же час, зайвий торт може просто «пропасти», адже окрім торта на бенкеті будуть і інші солодощі. Головне правило при розрахунку маси торта: на одного гостя припадає 150-200 грам.

Правило 3. Вибір начинки. Обираючи «начинку» та оформлення торту, окрім власних смакових вподобань, обов’язково зважайте на дату проведення весілля. Перед тим як потрапити на весільний стіл, торт повинен пройти нестабільну процедуру транспортування. Оздоблення торта із м’яких речовин може деформуватись і втратити свій зовнішній вигляд ще до потрапляння на стіл. Причиною цього може стати висока температура повітря. Взимку та восени, як правило, таких проблем не має. Торти з шоколадним декором влітку – велика проблема для кондитерів, які його транспортуватимуть, та організаторів весілля, які відповідатимуть за нього в залі. Хорошим вибором для літа стануть торти з легкою йогуртовою начинкою та сезонними фруктами/ягодами. Восени торт можна прикрасити красивим свіжими квітами. Варто також звернути увагу на начинку торта. Вона повинна бути ніжною та нежирною. Адже шлунок гостей і так буде перевантажений стравами з бенкету.

Правило 4. Декоративне оформлення торта повинне відповідати стилістичному оформленню весілля. Солодкий стіл або ж кенді-бар повинен своїми кольорами гармоніювати з тканинним декором весілля. Мова йде не лише про відтінок крему, декоративних елементів та квітів, а також і про посуд на кому сервіруються солодощі. Хорошим порадником у цьому питання стануть професійні кондитери. Тільки вони вміють виготовити справжнісінький солодкий шедевр, що стане завершальною родзинкою свята.

‹‹ повернутися