Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Новини

Весільний торт- річ, на якій не варто економити

24.07.2017

Весілля безсумнівно входить в список найважливіших свят в житті людини.І це не дивно, адже мало ще які свята принесуть такі глобальні зміни в житті.

Весільні торти- це не те, на чому варто економити

Весілля безсумнівно входить в список найважливіших і запам'ятовуються свят в житті людини. І це не дивно, адже мало ще які свята принесуть такі глобальні зміни в житті. Організувати весілля і зробити його справжнім торжеством неможливо без певного набору звичаїв, атрибутів. Звичаї можуть відрізняться в різних регіонах і навіть, містах, але всі вони спрямовані на те, щоб розкрити всю суть свята створення нової сім'ї. До таких важливих символів належить і весільний торт.

Ми, як і багато інших фахівців, не рекомендуємо економити на якості весільного торта. Не варто орієнтуватися тільки на зовнішню красу, а подбати і про смачну начинку. Не дарма ж придумали приказку «не все те золото, що блищить». Якщо ви замовите весільний торт у нас, то отримаєте виріб найвищої якості. Професіонали своєї справи створюють неймовірні весільні торти для Рівного, Луцька, Львова та Києва. Замовте собі найкраще!

Торт - це родзинка, квінтесенція всього весільного банкету. Розрізання торта можна перетворити на свого роду шоу, яке сподобається і молодятам, і гостям. До того ж ритуал роздачі торта з нетерпінням чекаю всі від малого до великого. Тим більше, якщо пішов слух про те в якій кондитерській його замовили.

Щоб потішити кожного гостя смакотою, потрібно точно порахувати всіх гостей. А потім оформляючи замовлення, попросити кондитера розрахувати відповідну вагу весільного торта. Звичайно, існує мінімальний розмір торта, але його вистачає тільки на маленьку компанію. Велика помилка - замовити торт впритул. На весіллі обов'язково знайдуться ласуни, які будуть не проти з'їсти ще один шматочок. До того ж вам не доведеться переживати, що комусь не вистачить. Особливо, якщо гості захочуть взяти додому для дітей або батьків. Адже солодкого багато не буває.

Не варто вважати гостей на весіллі простаками. Зараз вдосталь якісних і професійних кондитерських, де кожен бажаючий може спробувати справжні солодкі шедеври. Тому не дивуйтеся, що ваші гості будуть вимогливими до якості весільного банкету і торта, зокрема. Поцікавтеся останніми тенденціями в галузі весільних тортів, оформлення кенді барів і подачі десертів. Повірте, все це принесе свої чималі плоди. І ваші гості будуть приємно здивовані.

‹‹ повернутися