Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Новини

Весільні торти: без них не обійтися!

27.07.2017

А ви колись бачили весільний банкет без торта? Звичайно, ні! Адже торт - це кульмінація банкету.

Весільний торт один з найважливіших атрибутів свята

Ви колись бачили весілля без нареченого і нареченої? Звичайно, ні! Адже саме заради них двох все і було організовано. А ви колись бачили весільний банкет без торта? Звичайно, ні! Адже торт - це кульмінація банкету. Щоб торт був найкращої якості і вражаючого зовнішнього вигляду, його потрібно замовляти в спеціалізованих кондитерських.

Весільний торт на замовлення найчастіше має класичну багатоярусну форму (2 або 3 яруси) з переважним білим кольором. Тим парам, яким набридло все стандартне і загальноприйняте, можна замовити торт незвичайної форми і будь-якого кольору. Про всі ваші побажання потрібно розповісти під час першої зустрічі з кондитером.

Коли вибираєш торт весільний, важливим аспектом, на який потрібно звернути увагу, є склад торта. Смак коржів, крему і додаткову начинку можна вибрати на свій смак. Також кондитер може регулювати висоту торта змінюючи кількість коржів в кожному шарі (зазвичай від 2 до 5 коржів). Останнім модним трендом є їстівні шоколадні фігурки нареченого і нареченої.

Замовити весільний торт - справа не проста

Торт на весілля стане завершуючим акцентом вашого весільного банкету. Замовляти торт краще завчасно, щоб потрапити в графік до того майстру, якого ви виберете. До того ж на його створення теж потрібен час. І це не один день. Щоб торт максимально відповідав вашим бажанням докладно розкажіть кондитерові, що саме ви хочете. Також можна знайти в Інтернеті фотографії та теж їх показати.

З початку кондитер створить паперовий макет майбутнього торта і вкаже на основні моменти, які потребують обговорення. Потім потрібно обговорити склад торта, що там має бути і в якій кількості, наприклад, горіхи, сухофрукти, сезонні ягоди або фрукти. Останній штрих при оформленні замовлення - вказати точну дату весілля.

Ваш торт стане смачним і красивим закінченням весільного банкету, яке напевно запам'ятається кожному гостю. Якщо ви замовите досить великий торт, то кожен бажаючий зможе взяти додому ще один шматочок до ранкової кави або порадувати дітей.

‹‹ повернутися