Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Новини

Каравайний Дім Март: торти на замовлення на будь-який смак

15.08.2017

Свято - це те, чого з нетерпінням чекає кожна людина. На щастя, причин для свята існує теж чимало, як і способів його проведення. Існує багато звичаїв, правил і звичок, які супроводжують людину в повсякденному житті. І якщо деякі можна легко пропустити повз вуха, то ось з весіллям так не вийде.

Весільні короваї та торти для найвибагливіших

Свято - це те, чого з нетерпінням чекає кожна людина. На щастя, причин для свята існує теж чимало, як і способів його проведення. Існує багато звичаїв, правил і звичок, які супроводжують людину в повсякденному житті. І якщо деякі можна легко пропустити повз вуха, то ось з весіллям так не вийде. Адже весільний банкет без торта зовсім не той.Команда професійних кондитерів створить для вас неймовірно смачний торт весільний.

Організація сучасного весілля- це суміш нових і старих традицій. Колись, рідко яка сім'я могла дозволити собі справжній красивий весільний торт. Тому замінювали його короваями із здобного тіста, прикрашеного травами і квітами. Такі короваї пекла одна жінка на все село. На зміну короваю сьогодні прийшов великий багатоярусний торт.

У нас дуже великий асортимент продукції. У нас ви знайдете торти з різною начинкою, кремом і оформленням. У розділі «Каталог» на нашому сайті ви знайдете приклади оформлення тортів. Ми можемо повторити оформлення, або зробити абсолютно новий дизайн, запропонований вами. Наші професійний кондитери втілять в реальність ваш задум.

Звичайно, наші майстри розробили безліч рецептів смачних тортів, які користуються попитом у наших клієнтів. Наприклад, торт «Ніжність» одним своїм ніжними кораловим кольором в оформленні викликатиме бажання спробувати начинку з збитого крему. Також наші майстри готові не тільки зробити для вас унікальний дизайн, але зробити сам торт за унікальним рецептом. Наприклад, за вашим сімейним рецептом. Торт, замовлений у нас, ваші гості обов'язково запам'ятають і будуть згадувати ще довго, як і красу нареченої, розчулених батьків і веселих ведучих.

Єдина умова, яку наші клієнти повинні виконувати - повідомляти нам про своє замовлення і побажання якомога раніше. Оскільки створення великого багатоярусного торта, це не одна година роботи. Нам потрібно завчасно заготовити всі інгредієнти, провести всі технологічні процеси без поспіху і порушення стандартів. Тільки так ми будемо впевнені в якості продукції.

Ми - професіонали кондитерського мистецтва. Ми приготуємо для вас торти і тістечка, які по достоїнству оцінять діти і дорослі. Кондитерська продукція обов'язковий гість на дитячих святах, фуршетах, весіллях.

‹‹ повернутися