Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Новини

Без короваю в Україні не обходиться жодне весілля.

15.09.2017

До нас цей обряд прийшов ще з тих пір коли наші предки були язичниками. Круглий хліб символізував сонце і родючість. Випікання короваю - це цілий, майже магічний, обряд, якому беззаперечно слідувала кожна господиня. Отже, розглянемо ж, з яких етапів складалося приготування короваю в більшості регіонів України.

Без короваю в Україні не обходиться жодне свято

До нас цей обряд прийшов ще з тих пір коли наші предки були язичниками. Круглий хліб символізував сонце і родючість. Випікання короваю - це цілий, майже магічний, обряд, якому беззаперечно слідувала кожна господиня. Отже, розглянемо ж, з яких етапів складалося приготування короваю в більшості регіонів України.

Прикраси короваю

Традиція прикраси короваю відрізнялася від регіону до регіону. Десь використовували пшеницю, жито, як символи родючості, десь калину для посилення любові. Також можна було зустріти айстри, маки, соняшники. Для прикраси використовували або живі квіти, або їх імітацію з тіста.

Після того як весільні майстри почали наслідувати європейські звичаї, торти почали прикрашати пелюстками троянд, конваліями або барвінком. Замість живих квітів робили штучні з кольорової мастики, які з'їдали разом з короваєм.

Розмір короваю

У давні часи на весілля пекли величезні короваї. В ті часи розмір короваю - це спосіб показати себе. Чим він більший, тим поважніша сім'я. Не дарма з'явилися розповіді про те, що короваї були настільки великі, що для того щоб їх дістати з печі, доводилося її розбирати! А все тому, що тісто росте під час випікання. Зазвичай короваї пекли вагою до 5 кг, але якщо вийшов на 10, то звичайно назад його вже не дістати.

Подача короваю

Старовинні обряди використання короваю зазнали деяких змін. Але все ж можна зустріти їх застосування в нинішній час, правда в більш простому вигляді. Коровай беруть, коли йдуть свататися і коли зустрічають сватів. Коровай обов'язково присутній на вінчанні та розписі. Існує навіть повір'я, що в залежності від того, хто з молодят відкусить найбільший шматок короваю, той і буде головою нової сім'ї.

Під час поділу короваю дотримувалися правила:
  • Нижній ярус - для гостей;
  • Другий - для родичів;
  • Самий верхній - для молодят, частку якого обов'язково потрібно зберегти все життя.

Також короваї випікають і на хрестини. Короваї для новосілля найчастіше прикрашають за допомогою замочка і ключика. Короваї для зустрічі - ще одна українська традиція, коли важливих гостей зустрічають з короваєм, сіллю і українським рушником. Такі короваї звичайно не мають весільної символіки, їх декорують колосками пшениці або калиною. Вагу вони мають середню: 5-6 кг. Коровай подає гостям молода красива дівчина в національному українському костюмі. Повірте, такої зустрічі ваші гості не забудуть.

Короваї на ювілеї - якщо почали спільне життя з короваю, то чому б і не відсвяткувати короваєм тривалість прожитих років. Для такого випадку його можна прикрасити великими літерами. Крім того, люди старшого віку шанують традиції більше, тому без короваю ніяк! Короваї для свят дітей.

Ви не повірите, що коровай підходить для дитячого свята? І помиляєтеся! Він підходить для будь-якого тематичного свята: свято осені, свято букваря, свято збору врожаю. Діти добре розпізнають звіряток, ягоди і фрукти з тіста. До того ж вони їм дуже навіть подобаються!

‹‹ повернутися