Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Новини

Весільний торт: як зробити красиво і смачно

21.09.2017

Немає жодної деталі, якою можна знехтувати при підготовці до весілля. Інакше не можна бути впевненим у тому, що все пройде добре.

Весільні торти: стиль, гармонія і насолода - красиво і смачно

Немає жодної деталі, якою можна знехтувати при підготовці до весілля. Інакше не можна бути впевненим у тому, що все пройде добре.

До списку питань, які потрібно обов'язково обговорити належать:

  • Дата весілля;
  • Кількість гостей;
  • Спосіб реєстрації (виїзна церемонія або церемонія в РАГСі);
  • Місце проведення весілля;
  • Вибір свідків і ведучого на весілля;
  • Стилістика весілля;
  • Бюджет.

І це - тільки перші кроки. Потім вам потрібно буде зробити безліч покупок, пов'язаних з тими чи іншими весільними обрядами: купити костюм і туфлі нареченому, сукню і фату для нареченої, нові наряди батькам, подарунки хресним.

Ще одна важлива частина весілля - весільний банкет. Вам потрібно скласти меню з урахуванням кількості гостей, замовити кенді-бар і, звичайно ж, весільний торт. До вибору весільного торта потрібно підходити з усією серйозністю. Якщо ви хочете провести сучасне і модне весілля, то купити перший-ліпший торт не вихід.

Коровайний дім «Март» допоможе вам у вирішенні цього непростого питання. Тут ви зможете замовити торт весільний будь-якого розміру і будь-якого оформлення. Подивитися вже готові зразки солодкого дизайну можна в каталозі Каравайного будинку. З великою ймовірністю ви знайдете той, який підходить під концепцію вашого весілля.

Великою популярністю користуються весільні торти Перламутрова ніжність, Рожева мрія і Пелюстки троянд. Зовнішнє оформлення торта можна поєднувати з колірною гамою вашого весілля. Наприклад, торт Стиль можна виконати в фіолетовому, кавовому або бордовому кольорі, на вибір. Також торт може містити 2 або 3 яруси. В якості прикраси можна використовувати живі квіти і з мастики, стрічки, гіпсові фігурки, мереживо.

Коровайний дім «Март» використовує тільки якісні натуральні продукти, які гарантують відмінний смак торта. До речі, начинку торта ви можете вибирати з 20 (!) різних варіантів. Ви можете вибирати коржі, крем і додаткову начинку (горіхи, фрукти, ягоди). Розмір торта повинен бути пропорційним до кількості ваших гостей.

На сайті компанії також можна замовити короваї, тістечка, торти без мастики, торти для дитячого дня народження. Невеликі тістечка можна виготовити в одному оформленні з весільним тортом і розмістити їх в кенді-барі.

Як би там не було, а торт - це найбільша смакота на весільному столі. Тому про нього треба подбати завчасно. Оптимальні терміни замовлення: 1-2 місяці до весілля. Оформити замовлення на торт можна в магазині Рівного або Луцьку, на сайті, або по телефону вказаному на сайті.

‹‹ повернутися