Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Новини

Як повинен виглядати коровай на весілля?

03.10.2017

Яке весілля без красивого коровая? Ця випічка є головним частуванням на святі молодих, якого чекають всі гості. Випікають цей торт в багато ярусів, круглої форми з різними чудовими прикрасами.

Замовити коровай в Коровайному домі "МАРТ"

На сьогодні, весільний хліб є символом добробуту. Замовляють різного типу випічку, яка поєднує і звичний коровай, і десерт-торт. Також поєднують як рідні старі звичаї, так і західні. Що Вам більше до душі, вирішувати Вам - буде це традиційний обрядовий коровай, або ж торт.

Коровай з тіста: зародження слов'янської традиції

Походження назви «коровай» зародилося у слов'ян зі сходу і півдня. Широко вживається народами Польщі, Росії, України, Болгарії, Білорусії. В інших країнах прийнято говорити «калач».

Звичай частування короваєм бере початок ще з Давнього Єгипту. Пізніше ця традиція поширилася в Римській цивілізації, Древній Елладі. А коли у слов'ян було введено християнство, тоді і в цих краях з'явилася традиція пригощання гостей весільною випічкою. До приходу християнської віри, на Русі готували хліб круглої великої форми, який був символом сонця. Перші шматки короваю жертвували для богів для забезпечення щастя сімейного життя, і тільки потім пробували наречена, наречений і гості.

У стародавні часи випічкою займалися тільки жінки-коровайщиці, які вважалися щасливими в шлюбі. Під час вимішування тіста жінки співали пісні і читали молитви, щоб бог спустився з неба і допоміг молодятам в спільному житті. Після введення християнства прийнято було читання «Отче наш». Закладав коровай в піч чоловік, що був у шлюбі. Ще з давніх часів весільний хліб носив в собі сильну енергетику, яку ділили молодята зі своїми гостями. Це вважалося поважною традицією для всіх слов'ян.

Умовно коровай ділили на половину нареченої і другу - нареченого. Використовувалися спеціальні прикраси:

  1. Сонце і місяць.
  2. Корова і бик. Є версія, що слово «корова» і є коренем «коровая», оскільки до цієї тварини в давнину ставилися як до священної. Вважалося, що якщо в родині була корова, то рід вважався багатим. У них завжди було свіже м'ясо, молоко і т.д.
  3. Фалічні деталі, що символізували родючість і дітонародження.
  4. «Світове дерево».

Доповненнями короваю були символічні фігурки лебедів (вірність), грона калини (любов), пшеничні колоски з тіста (урожай).

Під час випікання, стежили за тим, як торт «піднімався». Якщо коровай виходив пишним, то сім'ї обіцяли щастя і благополуччя, а якщо навпаки - бідність і нещастя. Тому така випічка символізувала достаток, вірність, сімейне щастя і, звичайно ж, любов.

Виносили коровай на вишитому рушнику, де були зображені колоса пшениці, маки, калина. Прийнято було, що хрещений батько когось із молодих розділяв торт. Верхню частину віддавали нареченій і нареченому, середню - всім гостям, а нижню - біднякам і музикантам. З цього приводу є прикмета: хто з молодих відламає більший шматок, той і буде головою в сім'ї. Молодятам гості дарували різні подарунки в обмін на шматок коровая. Дана традиція збереглася і в наш час.

Коровай ціна

Замовити коровай на весілля можна на нашому сайті. Ви можете вибрати дизайн торта відповідно до весільної тематики і Ваших особистих уподобань.

Коровайний будинок «Март» пропонує випічку в наступних стилях:

  • європейському
  • українському
  • короваї з білковим оздобленням
  • короваї з тістовим оздобленням.

‹‹ повернутися