Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Новини

Весільний торт як основна традиція

19.10.2017

торт виступає головною кулінарною деталлю свята і його по праву можна вважати витвором мистецтва. Весільний торт на замовлення виготовляють професіонали в своїй справі - кондитери і дизайнери.

Весільні торти: традиційна прикраса свята

Винесення і розрізання весільного торта виступає важливим кульмінаційним моментом і без нього важко уявити будь-яке весілля. Адже, дійсно, торт виступає головною кулінарною деталлю свята і його по праву можна вважати витвором мистецтва. Весільний торт на замовлення виготовляють професіонали в своїй справі - кондитери і дизайнери.

Витоки традиції

Історія говорить, що перші весільні торти почали виготовлятися десь п'ять тисяч років тому. Витоки традиції передбачають переломлення хліба, що, як вважалося в ті часи, скріплює дружбу. Завдяки французькому кондитеру в Англії в 1660-му році з'явився перший торт. Величезне бажання англійського бакалійника винайти щось неймовірне привели до того, що в 18-му столітті люди змогли побачити перший багатоярусний торт. Надихнув же бакалійника красивий купол навколишньої церкви.

Спочатку головними прикрасами на весіллях були красиві короваї і курники, на яких могли ставити фігурки людей, візерунки і квіти.

Вибір торта на весілля - важливий і відповідальний момент

Підійти до вибору торта потрібно заздалегідь, оскільки професійний кондитер завжди зайнятий і має багато замовлень. Нареченим необхідно знайти такого фахівця, який, спираючись на їхні побажання і запланований бюджет, зможе зробити шедевр.

Коровайний дім «Март» та його професійна команда зробить ваш торт не тільки красивим і смачним, але і досить креативним. Завдяки каталогу з широким вибором весільних тортів, ви виберете найкращий для себе варіант. Це можуть бути:

  • одношарові і багатоярусні торти;
  • фруктові та шоколадні;
  • з фігурками і т.д.

При виборі оформлення торта, необхідно враховувати його поєднання зі святковим залом і нарядом нареченої. Тільки після цього, на вашому святі буде шикарний з дотриманням всіх правил торт. Якщо ж молодята хочуть здивувати гостей чимось по-справжньому креативним, то можна і вийти за межі правил.

Замовивши в «Марті» такі солодкі частування, ви будете раді:

  1. Свіжості і бездоганності весільних тортів.
  2. Красивому зовнішньому вигляду.
  3. Відмінному смаку.

Коровайний дім «Март» зробить ваше свято дійсно незабутнім.

‹‹ повернутися