Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Новини

Секрети смачного торта на день народження

16.11.2017

Якщо ви опинилися на цьому сайті, то ви вже оцінили торти від Коровайного дому Март. Ця стаття покликана навчити вас розбиратися в тортах, щоб замовляти тільки те, що вам подобається.

Секрети смачного торта на день народження

Без торта неможливо уявити жодний день народження. Власне кажучи, торт - така ж важлива складова свята як і подарунок. Причому торти люблять не тільки діти, а й дорослі.

Найпростіший варіант - це купити торт в супермаркеті. На жаль, такі торти часто однакові на смак і відрізняються лише декоруванням. Ось чому, замовити торт на день народження в Рівному краще в кондитерських, які гарантують відмінний смак і натуральність використовуваних продуктів.

Якщо ви опинилися на цьому сайті, то ви вже оцінили торти від Коровайного дому Март. Ця стаття покликана навчити вас розбиратися в тортах, щоб замовляти тільки те, що вам подобається.

Способи приготування торта

За способом приготування торти бувають:
  • спеченими цілком;
  • збірні з каркаса і начинки. У такому торті каркас і дно випікаються окремо. Після чого вони заповнюються начинкою, яка забезпечує стійкість всієї конструкції;
  • спечений пошарово. Цей вид є найпопулярнішим оскільки дозволяє максимально точно втілити побажання клієнта.

Класифікація коржів для торта

Замовляючи торт на день народження дитини, ви можете вибирати такі коржі: торти на замовлення
  • бісквітні,
  • вафельні,
  • пісочні,
  • сирні.

Кожен з них має свої особливі смакові якості і має як своїх прихильників, так і супротивників. Самими популярними є бісквітні коржі, які добре поєднуються з ваніллю, какао і горіхами.

Конструкція торта на замовлення

Найпростіші торти, мають один ярус. Добре підходять для невеликої кількості гостей і свята в сімейному колі. Торт на день народження своїми руками, зовсім навіть і не погана ідея в такому випадку. Але для тих, хто не хоче в своє свято поратися на кухні, найкращим рішенням буде, його замовити.

Двох-і трьох ярусні торти замовляють на весілля та ювілеї. В інтернеті можна знайти фото тортів на весілля з великою кількістю ярусів, але робити такі торти не бажано. По-перше, вони нестійкі, а по-друге, їх незручно розрізати.

Якщо ви вирішили замовити багатоярусний торт, то краще використовувати спеціальний каркас, який не дозволить верхньому ярусу торта продавити нижній.

Начинка для торта - найважливіший етап

Другою складовою смаку торта є начинка. Ми пропонуємо такі варіанти: фруктова, йогуртова, сметанна, шоколадна, горіхова, ванільна, згущена. Збагатити смак кожної з цих начинок можна за допомогою додавання фруктів, горіхів, есенцій.

торти

Оформлення тортів на будь-який смак і колір

Прикраса торта - це перше, що побачать гості на святі. І вона не повинна поступатися смаку торта. Декорування відбувається за допомогою мастики, крему, глазурі або помадки. Мастика найкраще підходить для декорування тортів на день народження дівчинки чи хлопчика.

Однак крем не залишає своїх лідируючих позицій як прикраса торта на день народження мами. З його допомогою не вдасться створити декоративні фігурки, але смаком він порадує точно.

Форма торта

За вашим бажанням торт може бути круглим, овальним, квадратним, прямокутним, або мати складну форму міньйон, серця, цифри і т.д.

І пам'ятайте, немає поганих тортів, є торти, які вам подобаються більше або менше.

‹‹ повернутися