Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Новини

Чудеса і солодощі на День Святого Миколая

21.11.2017

Традиція святкування Дня Св. Миколая сягає багатьох століть назад і має релігійне значення. Православні вшановують це свято 19 грудня, а католики відзначають 6 грудня. Миколу Чудотворця називають наслідувачем святого Христового життя. І до сьогодні склалось чимало традицій і вірувань пов’язаних з цим святом.

Історія походження свята і подарунки на Миколая

Архієпископ Микола вважається заступником дітей, рибалок і мандрівників. В народі говорять, що коли трапляється стихійне лихо, святий завжди допомагає людям. Силою молитви він здатен зупинити грозу і бурю. В Україні і сьогодні, вирушаючи в далеку подорож, заведено молитися перед іконою Св. Миколая. Збереглись відомості, що Микола Чудотворець, в честь якого і називається свято, дійсно існував. Він всебічно допомагав людям і проповідував.

Традиція робити подарунки на Миколая, за легендою, з'явилася тоді, коли святий допоміг трьом нужденним сестрам з приданим. Він підкинув мішечки із золотом в трубу. Щедроти потрапили прямо в панчохи дівиць, які сушились біля каміна. І до сьогодні ця традиція збереглась в більшості західних країн.

Як відсвяткувати день Святого Миколая

Відзначити День Св. Миколая Ви можете як душа забажає. В православних, заведено святкувати в сімейному колі, коли збирається вся родина за столом. І не обов’язково готувати вишукані страви, можна щось і «на швидку руку». Якщо дозволить час, то разом з дітьми Ви можете спекти ароматне імбирне печиво, або ж придбати оригінальні торти на замовлення. В цей день, Ви можете піти з родиною в цирк, на концерт, каток чи відвідати резиденцію святого Миколая. В більшості міст цього дня відкриваються ялинки. Якщо у вас вдома ще немає зеленої красуні, то саме час її нарядити, прикрасити житло новорічними гірляндами.

Що подарувати: кондитерські вироби, книги чи торти для дітей?

День Св. Миколая Чудотворця - це свято подарунків. Найбільше його очікують діти. Малеча пише листи святому, виражаючи в них свої побажання і мрії. І не обов’язково робити дорогі сюрпризи, діти будуть раді і невеликій іграшці. Під подушку можна заховати кондитерські вироби, набір чи асорті солодощів, дитячі торти можна подарувати вранці.

Чудовим подарунком стане розвиваюча іграшка, наприклад, мозаїка, кінетичний пісок, конструктор, настільна гра, лото. Улюблена книга стане універсальним подарунком на будь-яке свято. А загалом, вибір подарунків – це дуже індивідуальний підхід. Постарайтесь, здійснити мрію дитини. Після цього будь-які чудеса стануть реальністю!

Якщо ж Ви не знаєте, що бажає Ваша малеча, то заздалегідь запропонуйте написати лист святому Миколаю.

Солодкі подарунки і торти на замовлення

Святкові торти на замовлення Ви можете купити в коровайному домі «Март». На сайті представлений широкий вибір кондитерських виробів. Замовивши торти для дітей з незвичайним оформленням і прикрасами, Ви створите справжнє свято малечі. Такі солодощі на Миколая стануть чудовим доповненням до святкового столу.

‹‹ повернутися