Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Новини

Сучасні модні тенденції прикраси тортів.

21.01.2018

У наші дні існує дуже багато способів прикрасити торт і кондитери борються за покупців, придумуючи все нові і нові види тортів. Для будь-якого кондитера, який робить торт, дуже важливо, щоб торт мав чудовий смак, був створений з якісних інгредієнтів і красиво виглядав. Хтось любить торт за класичними рецептами, а хтось любить експериментувати.

 Кейк-попси: торт подібний цукеркам на паличках

Такі торти будуть добре виглядати як на фуршеті або на якомусь творчому вечорі, так і на будь-якому торжестві. Ці кулінарні вироби представляють собою маленькі «тортики», які нанизані на палички. Зазвичай вони мають кулясту форму.

 

У цього торта є кілька переваг:

  1. Кожен може підійти і взяти стільки скільки хоче.
  2. Він має невелику вагу, тому навіть якщо ви щільно поїли - можна трохи спробувати.
  3. На вигляд досить оригінально.
  4. Дуже зручно їсти.
  5. Можна зробити з різними начинками або з різнобарвним декором.

Також цей торт підійде для дитячого свята. Дітям подобається все незвичайне. Загалом йому будуть раді на будь-якому святі.

Голий торт

Пишні коржі такого торта з боків не покривають їх добре видно разом з кремом між ними. Такий торт можна зробити в один або кілька ярусів. Коржі можуть бути різного кольору, красиво контрастуючи один з одним і з кремом. При цьому крем може апетитно стікати з боків коржів просто або вигляді мережива. Його можна прикрасити живими фруктами і ягодами, солодкими квітами. Торт прикрашений квітами і ягодами буде дуже красиво виглядати на весіллі або на будь-якому дні народженні.

Торт в стилі «Омбре»

Ця модна новинка являє собою багатоярусний торт, колір якого переходить від темних відтінків до світлих. Наприклад, якщо в основі торта боки коржів мають насичений жовтий або темно-блакитний колір, то плавно переходячи в більш світлі відтінки у верхівки, вони виглядають дуже ніжними жовтими або біло-блакитними. Ось такий от романтичний тортик.

Торт в стилі «Металік»

Цей торт виглядає так ніби він красиво обтягнутий чимось на зразок золотої фольги. Він може мати золотий колір або срібний колір. Коли боки коржів до половини мають свій колір - це красиво контрастує з золотим покриттям. Торт виглядає урочисто і велично.

 

 

Торт «Каскадне конфетті»

Як Ви вже зрозуміли з назви цей торт прикрашається найрізноманітнішими солодощами. Наприклад крихітного розміру маленькими бісквітами, які покриті глазур'ю. Хтось в його оформлення любить використовувати недбалий стиль, а хтось гармонію.

 Торт «Вежі Makarons»

Іграшковий торт з печива «Makarons», які розташовані наприклад у вигляді пірамідки кругляшками до нас, або просто покладені набік на красиву підставку з безліччю ярусів у вигляді конуса. Напевно, такі торти сподобаються малюкам, а також тим хто захоче щось незвичайне. Печиво може бути в одному тоні або їх можна зробити різнокольоровими і розташувати кольори згідно веселці.

 Торт з оборками

Такий торт виглядає дуже ніжно і сподобається всім романтичним натурам. Його можна зробити в декілька ярусів, і красиво прикрасити оборками. Якщо це весільне частування, оборки можна зробити в тон сукні нареченої. Вийде дуже ошатний торт.

Торт «Англійська сад»

Такий торт не суворий і холодний, а дуже радісний і теплий. Від верху до низу він може бути усипаний квітами, це можуть бути троянди, лотоси, хризантеми - будь-які ваші улюблені солодкі квіти. Такий ошатний торт підійде і для весілля і для будь-якого іншого урочистого випадку. Виглядає він дуже красиво.

 

 

Торт - подарунок

Це торт, на якому написано ім'я. Всі ми ототожнюємо себе з нашими іменами, тому такі торти дуже популярні. Це може бути подарунок для близької людини або партнера по бізнесу. Також модними є торти-послання і торт-подяку, якість яке в наш час таке велике нехай і якого не вистачає.

 

Солодких вам свят і плідного життя!

‹‹ повернутися