Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Новини

Ідеї тортів 2018 року

28.01.2018

Солодкі кондитерські вироби давно стали родзинкою на будь-якому святі чи застіллі, в колі сім'ї або на зустрічі з друзями.

Тенденції в світі кондитерського мистецтва

Кондитерське мистецтво складається з двох тенденцій. Дотримання класичних рецептами. Пошук все нових і нових рішень. У світі існує великий вибір різної смакоти, але одне з особливих місць в цьому солодкому пантеоні займає торт. Давайте з вами познайомимося з модними красивими тортами на 2018 рік, зображення яких знамениті і не дуже кухарі не втомлюються викладати в інтернет - вихваляючись і надихаючи нас з вами спробувати їх вироби або зробити щось подібне самим.

Прикрашаючи їх відповідно сучасним модним віянням, створюючи красиві стильні торти, деякі з яких так і хочеться спробувати, тоді як інші вже й не нагадують самі себе.

Модні торти на день народження 2018

Якщо у вас є натхнення створити вдома смачний і красивий торт на день народження, який порадував би всіх присутніх від щирого серця, вам знадобиться гарний настрій і класна ідея із прикрашання торта. Початківці кондитери також будуть раді новим ідеям з декорування тортів і збільшення замовлень від вдячних покупців.

torty dlya detejСучасні модні торти на день народження перестали майоріти яскравими квітами і милими рюшами з крему, які так добре пам'ятають деякі з нас. Правда деякі тенденції сучасних тортів відводять трохи в сторону від почуття прекрасного, тому завжди слід прислухатися до себе, перш ніж сліпо слідувати за модою. Сучасні модні торти на день народження мають оригінальний стиль і цікавий сюжет. З одного боку можна гармонійно поєднувати кілька кольорів в одному торті і зробити це красиво. Є думка, що в виготовлення модних тортів на день народження буде добре виглядати мінімалізм, де він буде створений в одному тоні і без зайвих дивних деталей декору. Досить модні стильні торти на день народження з мастики. Вони красиво виглядають і зберігаються трохи довше, ніж торти покриті кремом. Ми можемо створити з мастики багато всього різного і цікавого, різноманітні фігурки - тому вона так цінується. Можна скласти смачну шоколадну глазур і прикрасити нею торт. Також красиво буде виглядати так званий голий торт з пишними коржами. Для його оформлення використовуються живі ягоди, фрукти, солодкі квіти.

Торти для хлопчиків і дівчаток 2018

Для своїх дітей батькам нічого не шкода. Вони готові на все заради їх посмішок. Торт, звичайно ж, одне з найулюбленіших ласощів для дітей на день народження. Діти люблять все нове і незвичайне, і тому будуть дуже раді побачити у себе на дні народження красиво прикрашений торт. Вибравши безпечний їстівний харчовий барвник, який не викличе алергії у вашого чада можна зробити торт будь-якого кольору - помаранчевого, зеленого, блакитного, жовтого або навіть створити різнобарвний торт. Всі дівчатка ототожнюють себе з принцесами, а хлопчаки з героями. Тому дитячий торт в подібній тематиці викличе, борю емоцій. Дитячі торти для дівчаток краще прикрасити оборками, бантиками, ведмедиками і котиками - чимось милим і красивим, добрим, світлим і живим. Дитячий торт для хлопчика можна прикрасити в геройською тематиці, можливо морських пригод, спортивної гри малюка - футболу, або інших захоплень. Можливо улюбленої книги або мультфільму - але теж зробити це варто красиво і гармонійно, щоб це допомагало дитині розвиватися і перевершувати себе.

Кращі торти на день народження 2018 для жінок і чоловіків

tort_dlya_genchinЯкщо ми хочемо приготувати торт для чоловіка або жінки і сильно здивувати їх - він повинен буде відображати їх внутрішній світ, їх мрії. Найкраще зробити щось прекрасне, що принесе багато радості і надихне людини вірити в себе, йти вперед, бути гнучким і творчим. Однією з тенденцій декорування сучасних тортів для жінок може бути торт в стилі «Fashion», з сумочкою і аксесуарами. Також торт можна зробити в стилі «Омбре» з ніжним колірним перехоедом. Ще одна з модних тенденцій в декоруванні тортів для чоловіків це машини, книги, шахи і т.д. - хто що любить.

tort_dlya_muzchinЄ також оригінальні торти, які створені з декількох маленьких тортиків, макарун, маленьких тістечок. Крім різноманітних кремів, якими просочуються коржі, буде смачно використовувати також різні види начинок. Можна створити будь-який торт, з будь-якою начинкою, який буде виглядати так, як ви того хочете. Але суть того що додасть йому справжній смак, його душа - це Ваші почуття які Ви в нього вкладете.

Успіхів всім і гарних свят!

‹‹ повернутися