Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Новини

Найкрасивіші торти на весілля

20.02.2018

Сьогодні ми маємо безліч видів тортів з цілою гамою смаків і безмежною фантазією начинок і оформлення. Давайте розглянемо з вами, які існують нові модні тенденції в 2018 році для весільних тортів.

Красиві весільні торти 2018

Завдяки мистецтву кондитерів ми можемо замовити весільний торт на будь-який смак. Серед модних тенденцій на весільні торти 2018 року існує як класика, так і різні модні новинки. З одного боку світ кулінарного мистецтва схильний моді не менше ніж світ одягу, з іншого боку мода це щось минуще. Тому найкращим суддею в цьому питанні будете ви самі, ваші власні почуття.

Красиві торти з квітами, воланами, косичками - так традиційно оформляють ласощі на весілля. Зараз модно мати весільні торти, створені в творчому тематичному амплуа. Для їх прикраси використовуються не тільки мастика, але і рисова і цукрова папір, желатин, ізомальт, живі і зацукровані фрукти і ягоди і т.п. Також модно робити весільні торти яскравих кольорів, таких як золотий, білий, блакитний, зелений, фіолетовий, помаранчевий, що викликає у гостей бажання спробувати такий десерт. Зараз знову увійшов в моду стиль мінімалізму, відсуваючи на задній план різні чудернацькі ідеї.

Авторський дизайн весільних тортів

Як випливає з назви такі весільні торти, можуть бути якими завгодно, з шикарним зовнішнім оформленням і смачним внутрішнім змістом. Авторські весільні торти 2018 можуть бути настільки різноманітні, що будь-яка пара зможе вибрати для себе торт за смаком.

Ви можете вибрати одноярусний або триярусний торт з красиво оформленими і оригінальним дизайном. Але це не межа. Якщо на весіллі очікується багато гостей, то можна вибрати торт з ще більшою кількістю ярусів. Також весільні торти 2018 вас можуть здивувати найрізноманітнішими формами. Краще вибирати те, що виглядає гармонійно, так як варіантів дуже багато.

Шоколадні весільні торти

Такі шоколадні краси виготовляються з темними коржами, просоченими шоколадним кремом і покритими коричневої мастикою. Вони будуть красиво і дуже апетитно виглядати на тлі ніжного весільного антуражу, контрастуючи шоколадним божевіллям.

Красиві весільні торти 2018 у оригінальному виконанні

Комусь дуже сподобаються весільні торти в дусі ретро, мінімалізму або наприклад в жаркій тропічної тематиці. Інші ж виберуть весільні торти з капкейк, які можна дуже красиво оформити, наприклад, у вигляді квітів. Ще однією модною тенденцією є акварельні торти. Вони допомагають зануритися в дитинство, в дуже барвистий і радісний світ, де немає місця смутку і все дуже яскраво і насичено.

Можна оформляти такі торти в стилі «градієнта» - тобто від більш темних кольорів до ніжнішим. Можливо, це буде новим трендом цього року. Щоб торт був смачним - потрібно під час приготування пожертвувати для нього добрі почуття, а щоб подружнє життя було плідної це потрібно робити кожну мить. Чого Вам всім і бажаємо!

‹‹ повернутися