Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Новини

Нові тенденції в оздобленні тортів

22.02.2018

Складно уявити яке-небудь торжество без кондитерських ласощів. І не важливо відбувається свято в кафе або вдома. Будь-яка господиня хоче здивувати своїх гостей незвичайною і унікальною прикрасою торта. Особливо це важливо, якщо в гостях діти. Звичайно ж, створення солодких шедеврів не може відбуватися без впливу модних кондитерських трендів.

Як оригінально прикрасити торт на день народження?

Смачні та стильні торти займають особливе місце в процесі святкування дитячих іменин чи ювілеїв. Вони є завершальною крапкою події, тому точно повинні бути на будь-якому дні народження.

Існує багато різних ідей оформлення торта для жінки, чоловіка або дитини, які показують всю безмежність таланту кондитера. Пропонуємо вашій увазі нові стильні та оригінальні способи оформлення тортів, а також різні поєднання і варіанти декору для коханої людини або вашого малюка. Такі нескладні підказки допоможуть створити справжній кондитерський шедевр навіть у себе на кухні. Ви зможете вразити всіх присутніх не тільки смаком випічки, але і унікальним декором.

Нові тенденції в декоруванні тортів на день народження:

  1. Кондитерські майстри пропонують робити тематичне оформлення, попередньо продумане і стильне. Можна створити декор за мотивами якогось сюжету з улюбленого мультика або фільму.
  2. В оздобленні слід використовувати фрукти, цукати, шоколадні фігурки, горішки та ін.
  3. Не слід використовувати такі деталі, як листочки, яскраві квітки, незрозумілі кремові рюші. Це давно застарілі варіанти.
  4. Торт слід оформляти, дотримуючись певної стилістики. Можете додати незвичайні детальки, щоб надати десерту особливого настрою.
  5. Досить популярним трендом стало поєднання декількох кольорів в одному торті. Це виглядає свіжо і досить цікаво.
  6. Але не слід забувати про мінімалізм. Не перевантажуйте торт зайвими однотонними елементами, щоб він не виглядав химерним.
  7. Залишається в моді мастика. Даний пластичний матеріал дозволяє втілити самі незвичайні ідеї декору, створити унікальні фігурки і деталі. Крім усього іншого, такі красиві торти довго зберігають товарний вигляд і чудовий смак в порівнянні з кремовими.
  8. Також можна прикрасити випічку шоколадною глазур'ю або ж піднести десерт в «голому» варіанті, тобто оформити ягодами, фруктами, живими квітами.

Замовити стильний торт на день народження

Ви можете купити готовий торт в кондитерській майстерні «Март», не витрачаючи свого часу і сил. Інтернет-магазин пропонує вашій увазі велику різноманітність десертів для різних приводів: іменин дитини, ювілею, дня народження другої половинки.

Оформлення можна вибрати з представлених варіантів на сайті або попередньо уточнивши свої побажання. Наші кулінари готові втілити будь-які ваші ідеї та фантазії в реальність, зробити ваше свято незабутнім кондитерським ласощами!

‹‹ повернутися