Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Новини

Дитячі торти - різноманітність прикрас

24.02.2018

Сейчас стало популярно покупать детский торт в кондитерской. И это очевидно. Ведь тогда родители могут заказать оригинальный красивый десерт, выполненный в определенном стиле с разными фигурками или героями любимых мультиков. Свободное время можно уделить другим заботам. Специально изготовленная сладость создаст незабываемый праздник, подарит всем гостям хорошее настроение.

Дитячі торти та їх різноманітність

Ви, звичайно ж, можете випекти торт вдома або купити в супермаркеті, але це зовсім інший смак і оформлення. По-перше, десерт з магазину, найчастіше, готується з інгредієнтів низької якості для здешевлення собівартості. А це зовсім недобре для наших малюків. По-друге, домашня або магазинна випічка є просто солодощами. А діти чекають на день народження не просто солодке частування, а оригінально прикрашений десерт з ігровими елементами декору.

Домогтися такого оформлення в домашніх умовах без спец. інструментів складно. А в супермаркетах і зовсім не заморочуються про зовнішній вигляд головної страви на іменини. Тому пам'ятайте, що магазинний або домашній торт не зможе створити ту особливу атмосферу свята, яку цілий рік чекають всі діти. Дитячий торт, створений в кондитерській майстерні, легко впорається з цим завданням, вразить дитячу фантазію своїм оформленням.

На що слід звертати увагу при виборі торта на день народження?

Асортимент дитячих тортів досить широкий. Слід підійти дуже відповідально до його вибору. Пропонуємо вам кілька рекомендацій при купівлі вашого ідеального десерту:

  1. Уточніть інгредієнти, з яких випікається солодкий виріб. Це потрібно враховувати, адже у когось з дітей може бути алергія.
  2. Слідкуйте, щоб просочення не було алкогольним.
  3. Дуже важливо дізнатися про якість використовуваних продуктів.
  4. Уточнивши всі деталі щодо інгредієнтів, подбайте про красиве оформлення, з огляду на захоплення дитини.

Гарне оформлення дитячих тортів

Модні тенденції в оздобленні десертів постійно змінюються. З появою нового мультяшного або казкового героя малюки відразу ж хочуть бачити його у себе на іменинах. Кондитери з успіхом виконують будь-які дитячі забаганки. Завдяки спеціальним кулінарним інструментам можна створити найрізноманітніші картинки.

 

Останнім трендом в декоруванні є 3D-елементи або ж торти з об'ємними фігурками мультяшних улюбленців. Повірте, майстри приладнують чималих зусиль, щоб красиво прикрасити і виліпити деталі, схожі на оригінал. Для цього використовують цукрову мастику з натуральних інгредієнтів. За допомогою цього гнучкого матеріалу кондитери здатні створити різні варіанти знаменитих героїв. Для малюків раннього віку відмінним варіантом прикраси є фігурки тваринок. Дуже здорово, коли на дні народження кожної дитини дістається своя фігурка.

Ну, а якщо говорити про більш дорослих дітей-підлітків, то ідеальним варіантом стане торт з елементами їх захоплень або мрій. Наприклад, для шахіста - десерт у вигляді шахової дошки, для футболіста - у формі м'яча, для читачів - у вигляді улюбленої книги. Найголовніше, будьте уважними до мрій і очікуванням ваших дітей. Тоді ви створите чудові іменини.

Купити торт на дитячий день народження

Замовити солодке частування ви можете в Каравайний будинку «Март». Ми пропонуємо велику різноманітність прикрас для тортів з урахуванням ваших особистих побажань. Десерти виробляються з високоякісних натуральних продуктів за спеціально розробленою технологією. Наші майстри можуть створити будь-які фігурки улюблених дитячих героїв. Переконатися в цьому можна на нашому сайті

‹‹ повернутися