Укр

Рус

м. Рівне (0362) 26 47 09

м. Луцьк (067) 332 50 03

м. Львів (096) 333 19 95

Новини

Як вибрати ідеальний весільний торт?

28.02.2018

Кульмінацією будь-якої весільної церемонії є коровай. Гості, завмираючи в очікуванні, чекають, коли його винесуть. Всі молодята прагнуть здивувати аудиторію неперевершеним дизайном, формами і смаком цього солодкого частування. Щоб виправдати очікування родичів, і друзів молода пара задовго починає пошуки оригінального весільного торта.

Останнім часом, стало модно замовляти коровай в приватних кондитерських фірмах. Ця послуга недешева, але варта вкладених грошей. Кондитерські майстри піклуються про своїх замовників, втілюючи найрізноманітніші ідеї. Ви можете не турбуватися про смак і оформленні десерту, адже все робиться на високому рівні, тільки з використанням натуральних продуктів.

Як правильно замовити торт в кондитерській?

 1. Рекомендуємо підходити до питання вибору весільного торта в наступному порядку:
 2. Звертаючись до кондитерських майстрам, зайдіть на їх сайт (якщо такий є) і подивіться портфоліо або фото солодких виробів.
 3. Уточніть чи надаються міні-зразки тортів у вигляді тістечок для проби.
 4. Обміркуйте якою має бути маса десерту. При стандартному розрахунку для однієї людини пропонується 150-200 грам. Радимо купувати з «запасом».
 5. Обговоріть рецепт короваю. Ви маєте можливість вибрати певну начинку, крем, коржі. Деякі виробники можуть зробити все яруси з різними смаками. У всякому разі, краще радьтеся з професіоналами.
 6. Важливим етапом вибору є прикраса. Визначтеся з формою торта: овал, прямокутник, серце, квадрат та ін. Кондитери рекомендують робити солодке частування в багато ярусів тільки, коли маса перевищує 3 кілограми. Ну а якщо ви замовляєте великий десерт на 7 кілограм і більше, то яруси будуть розташовані на спеціальних підставках, від самого широкого вгору до найвужчого.
 7. Колірний декор. На сьогодні, харчова промисловість пропонує велику різноманітність нешкідливих харчових барвників. Можете не турбується і замовляти торт в будь-який забарвленням. Але не забувайте про естетичний вигляд і поєднанні кольорів. Також, не радимо вам замовляти чисто біле солодке виріб, оскільки камера не зможе вловити всю складність безбарвних візерунків. Тоді фотографії можуть не вийде ефектними.
 8. Оформлення. Декоративні елементи відіграють досить важливу роль. Вони можуть бути як їстівними, так і неїстівними (живі квіти, стрічки, мережива і т.д.). Серед їстівних деталей часто використовують шоколад, ягоди і фрукти, солодкі квітки зі вершків, безе або крему.
 9. Обговоріть питання з приводу того, чи будете ви ставити на верхній ярус фігурки молодих, голубів або ангелів. Ви можете цього і не робити, кондитери красиво оформлять кремом вгору короваю.
 10. Завершальний етап передбачає узгодження умов оплати. Уточніть відразу, чи входить оренда підставки під десерт у вартість.
 11. Визначтеся з часом і датою доставки.
 12. І останнє, про що вам слід подумати, так це про урочисте винесення короваю. Продумайте в який момент і під яку музику має бути поданий гостям це солодке частування.

svadebnij tort kupit

Купити весільний торт за вигідною ціною

Ви можете замовити коровай в кондитерській майстерні «Март». На сайті представлений широкий вибір, ви можете подивитися портфоліо робіт. Уточнити всі деталі замовлення можна за вказаними телефонами. Компанія забезпечує швидку і своєчасну доставку. Весільні торти від Март - це справжній витвір кондитерського мистецтва. Ми втілимо будь-які ваші побажання в солодку реальність!

‹‹ повернутися