укр
0

Весільний торт як традиційний десерт церемонії

Весільний торт як традиційний десерт церемонії

Поділитись в соцмережі:

До весілля прийнято готуватися заздалегідь, продумуючи до дрібниць усі деталі і складові торжества. Винуватці події хочуть, щоб саме їхнє весілля було таким, що запам'ятається, не схожим на інші, веселим та цікавим - загалом, найкращим! Одним із найважливіших елементів свята є весільний торт, який заведено замовляти у справжніх професіоналів.

Оригінальний на вигляд і незрівнянний на смак - весільний торт повинен запам'ятатися не лише молодятам, а й усім гостям. А скільки можна зробити фото і відео з красивим весільним тортом!

Весільний торт на замовлення: смачний початок сімейного життя

На що ж слід звертати увагу при виборі весільного торта, щоб він порадував і видом, і смаком, і оригінальністю виконання?

  1. Символічні прикраси.

З давніх часів весільні торти заведено прикрашати символами кохання та вірності: голубками, сердечками, обручками, квітами, лебедями. Весільні фігурки на торті сьогодні можуть бути й у вигляді самих молодят - в серйозному або жартівливому стилі.

  1. Кольорове рішення.

Весільні торти, як правило, виконуються в пастельних тонах: рожевих, блакитних, карамельних, м'ятних і бірюзових. Білий колір може бути взятий за основу, тоді як фігурки виконуються в кольорі, наближеному до натуральних забарвлень зображуваного. Можна замовити монохромний торт, а можна - кольоровий, з плавними переходами - все залежить від задуманого стилю та дизайну.

  1. Весільний торт з живими квітами.

Невід'ємною частиною будь-якого весілля є живі квіти. Можна також замовити весільний торт з живими квітами, який виглядатиме дуже шикарно. Найкраще, якщо квіти на торті будуть однаковими за кольором з іншими квітами, що прикрашають свято. Наприклад, витончено виглядає поєднання кольорів весільного торта з букетом нареченої.

  1. Ціна весільного торта.

Ціна весільного торта залежить, перш за все, від розміру та складності виконання виробу. Важливу роль зіграють інгредієнти - адже вони можуть бути дуже різними за ціною. Весільний торт двох'ярусний або триярусний буде трохи дорожчим від одноярусного. Оригінальні весільні торти можуть обійтися дорожче тих, що на вигляд простіші, проте вони назавжди залишаться в пам'яті як винуватців торжества, так і гостей. Ми переконані, що на весільному торті не потрібно надто економити. Він має бути красивим, свіжим та смачним! І, що найголовніше, - шматочок торта повинен отримати кожен учасник весілля!

Чим саме наші весільні торти кращі від інших?

Відмінна якість випічки. Сучасне обладнання дозволяє нам проводити при виготовленні весільних тортів повний цикл операцій. Ми ретельно контролюємо всі етапи виробництва, а також упаковку і доставку за місцем замовлення.

Форма торта. У нас можна замовити весільний торт будь-якої форми. Це може бути споруда в кілька ярусів, а може бути торт у вигляді квітки, серця, круглий чи прямокутний. Можна замовити також тістечка до торта, капкейки або міні-торти.

Корисна начинка. Наші весільні торти на замовлення відрізняються натуральною начинкою. Це різні горіхи, мед, шоколад, свіжі фрукти, натуральні сметана та масло. Наші першокласні кондитери вміло поєднують усі компоненти, і вишуканий смак виходить без штучних добавок.

Художнє оформлення. Над оформленням красивих весільних тортів у нас працюють професійні майстри-кондитери з художньою освітою. Вони здатні реалізувати будь-яку Вашу ідею, оскільки мають досвід і прекрасне творче мислення.

Кращий весільний торт - тільки у нас!

На нашому сайті можна подивитися фото весільних тортів, які ми виготовляємо, а також зробити індивідуальне замовлення на оригінальний весільний торт. У нас Ви знайдете вироби на будь-який бюджет: весільний торт недорогий і дорожчий варіант ексклюзивного десерту - на всі смаки та вподобання. Доставляємо швидко, гарантуємо свіжість і високу якість продукції!