укр
0

Літній весільний торт на замовлення

Літній весільний торт на замовлення

Поділитись в соцмережі:

Літні весільні торти

Літні весільні торти можуть запропонувати гостям різноманітні смаки цього сезону.

Дизайн літнього торта

Торт на весілля для літнього торжества часто буде відображати сезон. Фруктові гарніри, такі як полуниця і черешня, користуються популярністю. Прості весільні торти з живими квітами, що збігають вниз по ярусах, є ще одним популярним дизайном для літнього весільного торта. Дизайн також може відображати тематику весілля.

Торт для весілля в саду може мати альтанку на вершині, бути прикрашений великою кількістю квітів. Торти для пляжної тематики весілля з черепашками, дельфінами, морськими кониками і іншими водними аксесуарами стануть справжнім свіжим вітерцем. Сонечка, метелики і джмелі теж можуть служити джерелом натхнення для літнього весільного торта.

Торт з дизайном плетіння - це ще один популярний літній вибір торта. Дизайн може бути тільки на одному шарі торта або покривати його повністю. Дизайн у вигляді «плетіння» часто забирає багато сил і часу, тому замовлення весільного торта такого типу може коштувати трохи більше, ніж торти іншого дизайну.

Кольоровий торт відмінно підходять для літа. Пастельні і яскраві райдужні теми можуть дійсно виділити дизайн такого торта. Торт виконаний з декількох квітів і кривих ярусів, прекрасно підходять для веселої пари, у якої весілля влітку.

Смаки літніх весільних тортів

Хоча традиційні білі і шоколадні коржі просто смачні влітку, як і в інші пори року, пари часто вибирають різні аромати, щоб відобразити сезон. Торти з фруктовим смаком ідеально підходять для літніх місяців. Полуниця, яблуко, апельсин, малина можуть бути смачним і легким смаком торта.

Начинка для торта

Прикрасьте білий або шоколадний торт, наповнивши його унікальною літньою начинкою. Шоколадні весільні торти освіжить кремова м'ятна начинка. Малинова начинка підкреслить смак шоколадного торта. Повітряні збиті вершки з полуницею, апельсиновий джем або лимонне бізе зможуть оживити торти з білими коржами.

Глазур для торта

Хоча багато пар можуть не усвідомлювати цього, глазур дуже чутлива до літньої температури. У середовищі з кондиціонером більшість тортів будуть відчувати себе просто чудово. Для весіль на відкритому повітрі необхідно розглядати більш легкі торти. Помадка може бути кращим вибором для захисту від спеки. Масляний крем, особливо не бажаний у літню спеку. Глазур зі збитих вершків також вельми чутлива до тепла, може скиснути, якщо залишити її на сонці надовго. Якщо це можливо, тримайте літній весільний торт в прохолодному приміщенні до його подачі на стіл. Парам, які не мають можливості тримати торт в прохолодному приміщенні, краще зробити фото з тортом якомога швидше. Помістіть торт в тінь або під невеликий намет.

Альтернатива торту для літнього весілля

Немає жорстких правил, які диктують, що весільний торт повинен фактично бути тортом. Альтернативні десерти стали модними в останні роки. Це не тільки допоможе зменшити витрати, але і дозволить продемонструвати улюблений рецепт сім'ї. Альтернативи літнім весільним тортам можуть бути:

  • фруктові пироги (ревінь, яблуко, ягоди);
  • пироги з кремом (шоколад, банан, кокос);
  • весільні капкейкі;
  • чізкейки;
  • слойки з кремом;
  • пончики.

Створіть власне морозиво з фруктами, яке ідеально підходить для літніх весіль. Є кілька популярних смаків, таких як шоколад, ваніль і полуниця. При виборі літніх весільних тортів у вас є безліч варіантів, тому, яким саме він буде, залежить тільки від вас.