укр
0

Весільні торти на замовлення

Весільні торти на замовлення

Поділитись в соцмережі:

Торт весільний на замовлення

Солодкий, як перше кохання, і великий, як справжня любов, весільний торт обов'язковий гість кожної весільної вечірки. З весільним тортом пов'язано багато різних звичаїв, головним з яких є розрізання торта молодятами. Незважаючи на те, що традиція прийшла до нас кілька століть назад, вона все ще не втрачає своєї актуальності.

І так, що ж повинна зробити молода пара? Наречений і наречена беруть одночасно великий ніж і з його допомогою розрізають торт. Потім пригощають ним усіх гостей, тим самим запрошуючи їх розділити з ними радість створення нової сім'ї.

Сучасне кондитерське мистецтво пропонує безліч варіантів весільних тортів. У той же час, вам зовсім не потрібно пекти торт самостійно і придумувати його оформлення. Все це вам допоможуть зробити професіонали з кондитерської або приватні майстри.

Знайти такого фахівця можна в інтернеті, або скориставшись підказкою друзів. Таким професіоналом кондитерської справи є компанія МАРТ. На сайті dim-mart.com.ua ви можете подивитися асортимент весільних тортів і короваїв. Безсумнівно, ви знайдете тут те, що вам сподобається.

Які бувають торти і з чого їх готують?

Класичні форми торта - це круглий, квадратний і багатоярусний. Також можна замовити кондитерам і абсолютно неймовірні форми: серця, замку, рогу достатку. Майстер високого рівня зможе втілити в життя будь-які ваші побажання.

Крім начинки і зовнішнього вигляду, ще однією важливою характеристикою торта під замовлення є його вага. Вага торта, звичайно ж, залежить від кількості запрошених гостей. При розрахунку ваги потрібно відштовхуватися від формули 200 грам на одну людину. Як правило, мінімальна вага при замовленні становить 2 кг. Звичайно, найкраще брати торт побільше. Адже з'їсти додатковий шматочок завжди знайдуться бажаючі. А ось, якщо комусь не вистачить, ситуація вийде не з приємних.

Немає єдиного правила про те, яка повинна бути начинка торта для весілля. Цей вибір повністю залежить від смаків замовника. А в якості основи можна вибирати коржі з бісквітного, пісочного або листкового тіста. Крем може бути сметанний, масляний або білковий. Також для прошарку можна використовувати йогурт, сир або згущене молоко. Додатково підсилити смак торта можна за допомогою фруктів, горіхів, кокосової або шоколадною стружки.

Зовнішній вигляд торта можна створити під стиль весілля, а кольорову гамму поєднувати з основним кольором весільного декору. Також для декорування використовують живі квіти, стрічки, намистини і мережива. Верхній ярус можна прикрасити за допомогою фігурки нареченого з нареченою або білих голубів. Ці фігурки, до речі, потім можна залишити в якості весільного сувеніра.