укр
0

Найгарніший коровай на весілля

Найгарніший коровай на весілля

Поділитись в соцмережі:

Коровай на весілля завжди пекли жінки-коровайниці. Незалежно від того, багате весілля чи бідне, наявність короваю було обов'язковим. Вважалося, що чим більше буде весільний коровай, тим більше удачі та багатства чекають молоду сім'ю в майбутньому. Для того, щоб вимісити коровайне тісто, потрібно 5-7 досвідчених жінок. Весільні короваї у знатних людей пекли таких розмірів, що нести їх доводилося чотирьом людям на спеціальних ношах!

Під час приготування короваю жінки співали пісні: «Ти пекись коровай, товще грубки цегельної, вище стовпчика дубового», а також читали молитви, як би просячи Божого благословення для молодих.

Оскільки коровай відображав статус майбутньої сімейної пари, то його намагалися зробити не тільки смачним, але й більшим, товстішим, вищим. Деколи, він випікався розміром у весільний стіл. Бували випадки, коли коровай піднімався так високо і запікався таким товстим, що його неможливо було витягнути з печі. Доводилося виймати по кілька рядів цегли з печі. Після того, як коровай був готовий, його прикрашали калиною, пшеничними колосками. Це було традиційною прикрасою: по-перше, в ті часи весілля частіше проводилися саме восени - в пору врожаю. Тоді, коли калина встигала і пшениця стояла золотистими колосками. По-друге, калина була символом сильної та міцної любові, а пшениця - добробуту і достатку.

Кожен коровай на весілля, великий чи маленький, завжди прикрашали колосками пшениці, плетеними з тіста косами, квітами і лебедями. Із цим короваєм батьки зустрічають нареченого і наречену. За прикретою, молодята повинні відламати або відкусити шматок від короваю. Той, чий шматок виявиться більше, буде головним у сім'ї. Інша ж частина розрізалася на всіх гостей. Сьогодні ці традиції вважаються анахронізмом. В них мало хто вірить, але красива традиція пекти коровай на весілля все ще збереглася в багатьох сім'ях.