укр
0

Торт для дитячого свята

Торт для дитячого свята

Поділитись в соцмережі:

Дитячі торти до дня народження малечі 

Десерт, як відомо, подається наприкінці вечора. Щоб зробити цей момент більш урочистим і особливим, приглушіть світло, запаліть свічки і під традиційні вітальні пісні внесіть торт у кімнату, де все вже сидять за столом, а іменинник на чолі. За звичаєм потрібно зустрічати ласощі оплесками. Спочатку дитина загадує бажання, а потім задуває свічки. І лише після цього можна включати світло, переходити до побажань і нарізання торту.

torty dlya detskogo prazdnika

Торт на початку святкування

Проте необов'язково чекати кінця заходу, щоб подати торт. Можна це зробити і в самому початку. Такий варіант хороший, якщо плануєте організувати для своєї дитини свято-сюрприз: заздалегідь покликали його друзів і рідних, накрили стіл, прикрасили будинок і чекаєте приходу дитини. Не забудьте запалити свічки, і коли дитина увійде, радості не буде меж, адже його зустрінуть улюблені люди, привітання, оплески і святковий торт на день народження.

dytyachyj tort

Якщо ви влаштовуєте для дитини свято з конкурсною програмою, то можливості для оригінального піднесення десерту значно розширюються. Наприклад, у розпал веселощів солодощі може винести аніматор в костюмі улюбленого мульт - або кіноперсонажа малюка. Якщо ще й сам торт буде прикрашений фото або фігурками з його зображенням, то подарунок буде ще приємніше. Таке привітання точно запам'ятається!

Тематична вечірка на свято

Якщо ви плануєте тематичне свято, то можна зробити подачу торта частиною програми. На піратській вечірці рекомендується організувати справжній пошук скарбу з цікавими завданнями і загадками. Частиною свята для дівчаток може стати вікторина на знання яких-небудь термінів, наприклад, модних або кулінарних. За кожну правильну відповідь іменинниця і її подруги отримують підказку або букву, а потім збирають слово і знаходять торт. Заслужені солодощі ще смачніші!

detskie deserty

А варіантів конкурсів може бути безліч, вони залежать від віку дитини і вашої фантазії. Обов’язково враховуйте смаки дитини, те, чим вона захоплюється. У іменинному торті головне, щоб він був найсмачнішим. Але і момент подання цього чудового символу нового року життя теж важливо зробити цікавим і веселим. Тому плануйте свято заздалегідь, замовляйте ідеальний торт для малюка і вітайте його красиво і пам'ятно!