укр
0

Весільні торти на замовлення

Весільні торти на замовлення

Поділитись в соцмережі:

Торт на весілля

Весільний торт - один з головних акцентів свята. Ця солодкість є символом початку нового, приємного спільного життя нареченого і нареченої. Весільний торт - це цікава подача, різні традиції (наприклад, продаж першого шматка), красиві фотографії та задоволені гості. Саме тому не можна ставитися до вибору торта занадто безвідповідально.

vesilnyj tort

Крім торта, для гостей можуть бути виготовлені індивідуальні тістечка, капкейки, шоколадний фонтан, Кенді-бар або національні солодощі. Подібні вироби готують з шоколаду, крему, масла, бісквітів, праліне, сиру, різних сиропів і лікерів. Також для виготовлення більшості солодощів використовують горіхи, сметану і фрукти. Сучасне кондитерське мистецтво дозволяє створювати торти у вигляді різних фігур. Легко відтворюються образи нареченого і нареченої, використовуються фотодрук (їстівний), різні фігури і солодкі склади.

Правила вибору торта на весілля:

  1. Кількість кілограм, шарів і розмір солодощі визначається кількістю запрошених гостей. Краще робити невеликий запас, раптом хтось захоче подвійну порцію солодощів.
  2. Заздалегідь слід продумати те, як буде виноситися торт, на який підставці. Це дуже важливо, тому що даний момент обов'язково буде відображений на фотографіях та відеозаписах.
  3. Якщо ви хочете догодити більшості гостей, що прийшли, то зупиніть вибір на торті з різних шарів. Перший може бути сметанним, другий - шоколадним, а третій - медовим. Тим самим, ви зможете задовольнити смаки безлічі гостей. Якщо ж ваш торт має тільки один смак, то доповніть його цукерками або тістечками, щоб ніхто не залишився без солодкого.
  4. Оформлення торта може бути прямо пов'язане з тематикою вашої вечірки. Наприклад, якщо ви робите весілля в блакитних тонах, то і торт може бути частково прикрашений подібним кремом.

vesilnyj tort

Переваги торта на замовлення

  • цікавий зовнішній вигляд;
  • робота професійного кухаря-кондитера;
  • використання різних продуктів, які буває нелегко знайти в простому магазині;
  • свіжі продукти і незвичайні поєднання;
  • розмір солодкого виробу вибирається індивідуально.