укр
0

Весільний торт найважливіший атрибут весільного столу

Весільний торт найважливіший атрибут весільного столу

Поділитись в соцмережі:

Весільний торт на замовлення

У кондитерському відділі продуктового магазину купувати торт на весілля недоцільно, так як на одруження зазвичай запрошують не менше двадцяти гостей, і одного маленького торта з магазину не вистачить, щоб їм наситилися всі запрошені. Тому торт для весільного столу традиційно виготовляється на замовлення, а його обсяг і вага визначається виходячи з кількості запрошених на весілля людей, щоб кожному дісталося не менше двохсот грамів солодкого кондитерського шедевра.

На більшості весіль стіл прикрашає багатоярусний торт з трьох-чотирьох «поверхів».

При його виготовленні кондитери використовують крем, шматочки мармеладу та інші їстівні смакоти. Яруси торта весільного можуть бути наповнені згущеним молоком, курагою, родзинками. Основою даного кондитерського виробу може бути або бісквітний корж, або тісто (повітряне, листкове, пісочне). Вафельний торт або торт-безе для прикраси весільного столу не годяться, оскільки такі солодкі вироби при нарізанні можуть сильно кришитися, внаслідок чого гостям дістануться шматочки не дуже презентабельного вигляду.

Торт, призначений для прикраси весільного столу, традиційно має круглої основою або ж сердцеобразной. Його верхній ярус може бути прикрашений вітальним написом, створеної харчовим барвником, або парою обручок (зроблених з крему). Або кремовими квітами. Або фігурками, які зображують щасливих молодят в святкових костюмах. Елементи декору можна виготовити з желе, мармеладу, марципану. Не слід економити, вибираючи розмір і вага торта. Навпаки, краще замовити з запасом, а що залишилися після застілля шматочки можна запропонувати забрати з собою гостям, у яких є діти, які люблять солодке. Оскільки кулінарні смаки гостей можуть бути різними, краще попросити кондитера виготовити торт таким, щоб в кожному ярусі була своя унікальна начинка.

Про замовленні такого десерту майбутньому подружжю слід подбати хоча б за місяць до обраної ними дати одруження, адже кожен місяць в країні святкуються десятки весіль, і міські кондитери можуть бути завантажені замовленнями на кілька тижнів вперед.