укр
0

6 незвичайних ідей оформлення весільного торта

6 незвичайних ідей оформлення весільного торта

Поділитись в соцмережі:

Торт нареченого

Крім традиційного весільного торта подумайте і про інші десерти. Розгляньте варіант торта, оформленого під смаки нареченого. Враховуйте його улюблені кольори або тематику. Дайте нареченому шанс поділитися своїми інтересами, зробивши торт тільки для нього.

Їстівні квіти

Прикраса торта квітами - це прекрасний спосіб додати елегантності дизайну, а також включити відтінки в десерт. Традиційно квіти робляться з мастики або цукру. Альтернативою є використання справжніх квітів, які можна їсти. Спробуйте варіанти, такі як лилейники, календула, настурції, гвоздики, хризантеми і квітки яблуні. Їстівні квіти це незвичайна ідея, яка порадує ваших гостей.

Тематичний торт

Замість того, щоб вибирати багаторівневий торт з помадкою і начинкою, зверніть увагу на десерт з незвичайним тематичним дизайном. Попросіть кондитера створити торт, який продемонструє ваші інтереси. Чи любите ви їздити на велосипедах, чи хочете зробити їстівні об'єкти, такі як люди або будівлі, частиною торта, будьте винахідливі. Хоча традиційний весільний торт є формальним, немає правила, за яким торт повинен бути тільки таким. Додайте заходу інтересу, вибравши десерт з кумедною темою.

Рухомі частини

Якщо ви вибираєте тематичний торт, розгляньте варіант включення рухомих частин в його дизайн. Наприклад, якщо на торті є скульптури-люди, спробуйте зробити так, щоб вони оберталися. Десерт з рухомими частинами додасть оригінальності і веселощів весіллю в будь-якій темі.

Водні елементи

Ви можете зробити фонтан частиною весільного торта. Такий елемент додасть витонченість, красу і оригінальність торжества. Розгляньте невеликий фонтан як Топпер на торт, також підійде куля, що світиться з плаваючою свічок, розташований під нижнім ярусом підставки. Додавання води до торту стане приємним сюрпризом.

Елементи вогню

Іншим незвичайним штрихом, яким можна прикрасити торт, стане вогненний елемент. Включіть в десерт бенгальські вогні або свічки. Елемент вогню на весільному торті додасть тепла. Він ідеально впишеться в романтичну тематичне весілля.


Вибираєте ви традиційний або оригінальний торт, який вразить гостей, додавання унікальних штрихів важливо, так як це дає вам можливість продемонструвати свої інтереси і стиль.