укр
0

Вибір весільного торта

Вибір весільного торта

Поділитись в соцмережі:

Однією з головних ланок процесу одруження, що утворює пишне весілля яке запам'ятається надовго, стає весільний торт. Вибрати його - одне з тих приємних, але обов'язкових завдань, яке неодмінно доведеться пройти всім молодятам. Наша стаття допоможе вам уникнути неприємних сюрпризів і вибрати найвишуканіший і незвичайний торт на весілля, підготувавшись до всіх нюансів.

Чому на весілля прийнято робити замовлення весільного торта?

Ця давня традиція, яка, однак, є практично у всіх народів світу. Правда, не у всіх куточках планети готується саме весільний торт. Часто це просто якась вишукана страва, що символізує достаток і матеріальний добробут наречених.

Раніше замість торта часто пекли коровай весільний, і чим більше і хитромудріший він був, тим більше шанувався і радував молодят. Наявність короваю на весільному столі було обов'язковим. Символічним в цьому процесі виявлялася кожна дія: хто готував коровай, поміщав в піч, які візерунки прикрашали випічку і хто перший її пробував.

Вважалося, що відламати від короваю спочатку повинні молодята, і у кого шматок більше, той і буде в родині головним. Після, випічку розламували на шматки і роздавали гостям. Чим більше шматків (а значить, і гостей), тим щасливіше буде сім'я.

Який замовити торт весільний?

Тепер короваї вже не несуть того сенсу, який надавався їм в старовину. Сучасна кондитерська індустрія надає увазі всіх молодих пар найнезвичайніші вироби своєї промисловості - дивовижні весільні торти.

Яким повинен бути, торт весільний?

  • Чим цікавіше буде весільний торт, тим, природно, краще. Намагайтеся замовляти виріб виключно у добре зарекомендувавших себе фірм, щоб, боронь боже, не заробити неприємні наслідки весільного застілля.
  • Величина весільного торта вибирається з кількості запрошених на весілля чоловік. Приблизно по 200 грам на гостя. Але обов'язково візьміть із запасом, щоб ніхто не залишився ображеним. 
  • Не замовляйте вироби, основою яких є безе або вафлі. Коли ви приступите до розрізання такого торта, він неодмінно розкришиться і втратить презентабельний вигляд. 
  • Тісто слід замовляти легке, а крем - без барвників, щоб кожен, навіть найвишуканіший смак був задоволений.

До того ж на весіллі нерідко бувають діти, які і є головними винищувачами цих ласощів. І щоб не заробити неприємних наслідків, переконайтеся, що ваш весільний торт на замовлення безпечний.