укр
0

Прикмети пов'язані з весільним тортом і короваєм

Прикмети пов'язані з весільним тортом і короваєм

Поділитись в соцмережі:

Зазвичай торт презентують в кінці заходу, гості захоплюються його красою і чекають, коли можна буде спробувати. На даний момент він став тим елементом на весіллі, з яким пов'язано багато прикмет і традицій.

Але ж торт відігравав велику роль у весільних заходах наших предків. Наприклад, римляни виготовляли коржі з води, борошна і солі і роздавали гостям коржі. Така традиція досі існує у американців. Англійці вважають за краще додавати в торт фрукти і горіхи, адже вони є символами родючості.

Прийнято вважати, що наречений і наречена повинні разом розрізати весільний торт.

Чому? Пов'язано це з тим, що сам момент спільного розрізання торта об'єднує молодих і їх щасливе і світле майбутнє.В Англії прийнято в весільний торт ховати обручку. І той гість, якому попадеться шматочок з кільцем, буде щасливим весь рік. Природно така прикмета може і погано закінчиться, якщо людина не буде знати про наявність кільця. Молодятам бажано заздалегідь попередити гостей, про те, що в торті присутня чужорідний предмет і є його потрібно з обережністю.

Не менш цікавою є традиція, коли після одруження сімейна пара відвідує батьків і дружина повинна викинути з вікна тарілочку з шматком весільного торта. Якщо тарілка розбилася на дрібні шматочки, то шлюб буде щасливим, а якщо залишилася неушкодженою, то їх сімейне життя недовго триватиме.

Вельми дивною вважається прикмета, яка відноситься до неодруженим гостям весілля. Якщо неодружений юнак покладе під подушку шматок весільного торта (зовсім неважливо в якому вигляді), то обов'язково найближчим часом зустріне свою другу половинку. Ця прикмета відноситься і до дівчат, тільки вони побачать судженого.

Не менш почесне місце на весіллі відводиться короваю.

Приготуванням короваю займаються жінки, які щасливі у шлюбі і мають дітей. Під час приготування тіста забороняється розмовляти. Тісто має мати гарну консистенцією, щоб не луснути під час випікання. Якщо коровайниця добре справлялася зі своєю справою, то їй вручали дорогі подарунки. Саме від величини короваю завіси процвітання і добробут молодят. Найчастіше їм діставалася серединка короваю, так як саме вона символізує сімейний достаток і щастя. Решта частини короваю роздавали гостям.

Ось такі цікаві і навіть дивні існують прикмети, пов'язані з весільним тортом. Чи необхідно їх дотримуватися? Кому як. Але ці забобони дозволять зробити ваше весілля нецікавою і оригінальною, а з іншого боку - це один з приводів переживати про своє майбутнє. Дотримуватися чи ні весільних традицій - вирішувати тільки вам.