укр
0

Весільний торт

Весільний торт

Поділитись в соцмережі:

Історія традиції весільних тортів

Давайте перенесемося в давно минулі темні століття - в середньовічну Англію. На весіллі споруджували величезну купу маленьких булочок. Молоді повинні були поцілуватися над цією «горою» - вважалося, що цей ритуал принесе їм безліч дітей. У Франції ця традиція продовжилася і видозмінилася. Булочки назвали профітролі. Їх стали викладати високою гіркою конусоподібної форми, «крокембуш». Неймовірно, але ця традиція набирає популярності і в наші дні. Тепер перенесемося в 19 століття, в старовинну Англію, в місто Лондон. Там з'явився класичний весільний торт. Купола однієї з церков в цьому місті надихнули людей створити його багатоярусним. Так народилася красива традиція, яка радує нас сьогодні.

zakazat svadebnij tort

Які бувають весільні торти

Найрізноманітнішими, красивими і абсурдними. Велику роль в цьому процесі відіграє Ваше бачення і майстерність кондитера. За формою їх створюють круглими або квадратними. Рідше у вигляді сердечка. Найбільшою популярністю користується класичний багатоярусний торт. Він витончений і великий. Його зміст - начинка, вибирається відповідно власним бажанням. Зазвичай це бісквіт. Але може бути і полюбився наполеон, витончені тірамісу або чізкейк - то що хочеться.

vesilni torty

Як правильно розрахувати вагу торта

Це залежить від кількості гостей і бюджету. Якщо Ви вирішили відсвяткувати весілля у вузькому колі, то варто розраховувати по двісті грам або більше на людину - щоб кулінарний шедевр вийшов красивим. Або по сто п'ятдесят грам при великій кількості гостей.

Чим краще прикрасити весільний торт?

Добре, якщо торт буде співзвучний тій мелодії, яку Ви створюєте певним стилем та кольоровою гамою. Раніше було модно прикрашати верх вироби фігурками нареченого і нареченої. На сучасних весіллях часто використовують мінімалізм. Ви можете слідкувати такому стилю. Якщо Ви хочете прикрасити верх торта - можна використовувати квітка, красивий бантик або птахів. Зараз одна з модних тематик весіль - сови. Іншим людям лебідь подобається більше. Якщо Ви вирішили не дотримуватися такого стилю - можете прикрасити торт по-іншому. Підійдуть квіти, їстівні або живі, мереживо красиві малюнки - східні мандали і ін.

tort na svadbu

Коли краще подавати весільний торт

Звичайно ж в кінці свята. Це фінальне дійство. Ви можете дочекатися запуску феєрверків або вогняного шоу. Поки гості насолоджуються видовищем, офіціанти можуть рознести десерт. Або Ви можете зробити це після. Поки будуть розносити кулінарний шедевр, гості можуть побажати молодятам всього самого найкращого. В кінці вечора чоловік і дружина можуть запалити сімейне вогнище і сказати слова подяки близьким, друзям.

Як правильно розрізати весільний торт

Згідно гарно' традиції, робити це можна разом, чоловікові і дружині. Ритуал розрізання весільного торта - це перший спільний сімейну справу. Чоловік може взяти ніж для розрізання обома руками, а його краща половина може покласти свої руки поверх його рук. І разом, з теплими почуттями, вони можуть акуратно зрізати верхній ярус весільного торта. Їх торт вони можуть з'їсти самі. А можуть розділити трапезу з близькими людьми. На весіллі можна відрізати кілька шматочків торта і віднести їх батькам - в знак особливої любові і поваги. Ми завжди раді допомогти Вам у виборі та оздобленні смачного торта. Бажаємо Вам солодких буднів і сонячних урочистостей.

svadebnij tort

Ваш Дім Март.