укр
0

Весільні торти королів

Весільні торти королів

Поділитись в соцмережі:

Торти на весіллях відомих людей

Коли людина стає знаменитою, нам здається, що вона перетворюється в недосяжний для нас ідеал, який пливе над звичайним світом. Але вона теж хоче простого людського щастя, знайти свою любов, завести сім'ю і дітей. Коли проходять урочистості у знаменитостей - кожен старається, щоб його свято було яскравіше, плаття - багатшим, а торт - більше. Шедеври кулінарного мистецтва також популярні, як подарунки та інші події на весіллі. Про них пишуть світські хроніки, шепочуться пліткарі. Відомі випадки, коли шматочки цих тортів, через десятиліття, продають на аукціонах за дуже великі гроші.

Весільні торти у королів і королев

Це звичайні торти чи ні? У чому ж відмінність кулінарних шедеврів на весіллях у коронованих осіб?

  1. Величезні габарити кулінарних шедеврів, до пари монаршої персони і розмаху свята. Адже треба нагодувати і вразити купу народу.
  2. Виготовляють їх найвідоміші майстри своєї справи.
  3. Використовуються інгредієнти найвищої якості.
  4. Рецептуру, прикраси та інше кожен раз роблять іншими.

Весільний торт у принца Чарльза і принцеси Діани

resizes_svadba_diany_i_charlza

Це торжество було визнано одним з найпрекрасніших за століття! Його провели в Букінгемському палаці. На 120 персон спекли цілих двадцять сім тортів і 2 найголовніших, один з яких, в п'ять поверхів, був піднесений від ВМС Великобританії. 27 і 1 створювалися майже 3,5 місяці - відомим майстром кулінарної справи Девідом Евері. Інший був виготовлений популярним бельгійським майстром S.G. Шедевр Евері по висоті був більше півтора метрів, прикрашений трояндами, конваліями і орхідеями; з боків були зображені герби сімей.

Весільний торт принца Вільяма і Кейт Міддлтон

Вони одружилися 7 років тому. Кондитером виступила компанія, яка готувала частування ще для весілля батьків принца. Їх кулінарний шедевр був у вісім ярусів: фруктовий, з горішками і цукатами. Яруси з шостого по восьмий молоді забрали собі. Інше було порівну роздано всім присутнім.

Весільний торт королеви Єлизавети Другої і принца Філіпа - батьків принца Чарльза

tort_korolevyi_elizavetyi_ii_

Йшов далекий 1947 рік. Час був після війни і всіх необхідних складових, потрібної якості, не було. З-за кордону, у вигляді подарунків, надсилались необхідні інгредієнти для торта на торжество. Коли день настав - чотириярусний торт сягав майже 3 метрів без пари десятків сантиметрів і важив 250 кг. «Mc Viitie and Prace LTD» - майстри виготовили цей шедевр. Вони відтворили улюблені заняття з життя майбутнього подружжя у вигляді їх фігурок; зобразили на ньому герби сімей і монограми. Розрізаний цей десерт був незвично - подарунком одного з гостей - шаблею. Частину, що залишилася їжу і торт роздали. Завдяки цьому його спробували учні шкіл та одужують в лікарнях.

Весільний торт принца Хаакону і принцеси Мете-Маріт

17 років тому відбулася норвезька весілля. На святі молодим був піднесений сюрприз - важив сто сорок кілограмів і досягав висоти до 2,7 м - торт у сім поверхів. Їх прикрасили в національному стилі, використавши прототипом кораблі, які належали вікінгам. За основу цього шедевра взяли бісквіт. Для просочення коржів використовували ром і щедро начинили їх родзинками. Принц Хаакон, використавши шаблю, разом з принцесою Мете-Маріт відрізали перший шматочок цього чудового частування.

Для замовлення вишуканих і смачних тортів на весілля звертайтеся в «Дім Март» - ми обов'язково втілимо Ваші естетичні почуття і смаки.