укр
0

Що потрібно знати про весільний торт?

Що потрібно знати про весільний торт?

Поділитись в соцмережі:

Завершальний елемент свята - весільний торт.

Ще в середні століття він був символом благополуччя і ситого життя, які повинні супроводжувати молодятам. Саме тому він повинен бути красивим і смачним. Традиція розрізання торта нареченим і нареченою існує кілька століть. Її витоки - давнє повір'я про те, що дружній союз скріплюється переломом хліба. Поступово хліб був замінений на весільний торт в сучасному вигляді.

Багато молодят з виносу весільного торта на торжестві влаштовують справжнє кулінарне шоу. Тут важливо підібрати начинку, знайти цікаві варіанти оформлення, а також винести його в зал.

Визначаємося з оформленням торта

Останнім часом популярні торти, прикрашені мастикою. Виріб швидко застигає і добре тримає форму. З цієї причини мастиковим тортам віддають перевагу все більше молодят. Однак, слід врахувати, що мастика - дуже солодкий продукт. Його складно істи у великій кількості. Крім того, в жарку погоду такий торт може почати танути.

Якщо молодята організовують весілля в стилі рустик, можна вибрати торт з відкритими коржами.

Альтернативне рішення прикраси весільного торта - живі квіти, але вони можуть зіпсувати ласощі. Щоб цікаво оформити частування, можна вибрати декор з цукрових квітів, які за зовнішнім виглядом не поступатимуться натуральним.

Що ще потрібно врахувати при виборі торта

Багатоярусний торт - це класичний варіант десерту на весільному столі. Щоб зберегти форму торта, кондитер обов'язково повинен зробити нижній ярус важче верхніх. В даному випадку будуть дотримані пропорції.


Популярні коржі для весільних тортів - бісквіти, медяники або сметанні. Крем може бути виконаний на основі вершків, згущеного молока або масла. Цікаве рішення - заварний крем. Щоб зробити торт ще смачніше, можна використовувати класичні начинки: фрукти, горіхи, шоколад, а також більш нестандартні компоненти. Йдеться про ягідні муси, желе, морозиво.


На додаток до весільного торту можна замовити капкейки - порційні шматочки. Якщо гості покинуть торжество до церемонії розрізання головного десерту вечора, вони зможуть забрати з собою солодкий презент.


Щоб усім гостям вистачило частування на весіллі, замовляти торт слід виходячи з розрахунку двісті грамів на людину. Краще відвезти трохи солодощів додому, ніж залишити гостей без десерту.

Обережна доставка торта до місця торжества і дбайливе зберігання в холодильнику дозволять зберегти привабливий вигляд кондитерського дива до кінця вечора. Слід заздалегідь подбати про окремий автомобіль для доставки торту, а також дізнатися у адміністратора банкетного залу про наявність великого холодильника.


Дотримуючись цих правил, можна вибрати відмінний торт, який підходить під стиль весілля і настрій молодят!